SUSHI SLADKÉ BRAMBORY

NEJLEPŠÍ SLADKÉ BRAMBOROVÉ SUSHI

Ať už jste vegani, neholdujete syrovým rybám, nebo dokonce máte doma vybíravé jedlíky, tato skvělá bramborová sushi rolka je vlastně pro vás. Líbí se mi směs křupavých obalovaných úžasných brambor a jemné zkušené sushi rýže, zvláště když je zakápnuta neuvěřitelnou omáčkou teriyaki!

Moje snadné sushi jídlo je vlastně ideální pro nováčky. Je to tak snadné jídlo – jednou z absolutně nejobtížnějších komponent je vlastně srolování! Ve skutečnosti jsem nastínil pokyny spolu s návrhy jídel, které vám jistě pomohou vytvořit sushi jako profesionál!

S největší pravděpodobností se vám bude líbit skvělá a slaná chuťová kombinace v této konkrétní úžasné bramborové sushi rolce. Srovnání skvělé bramborové, teriyaki omáčky nebo dokonce sójové omáčky je vlastně naprosto neodolatelné.

SUSHI SLADKÉ BRAMBORY

❤️ PROČ SI TENTO RECEPT ZAmilujete!

Ideální pro milovníky sushi! I když nemáte rádi sushi, nebudete mít schopnost odolat této chutné skvělé bramborové rolce!

Fantastické pro mladé! Chcete přivést mladé lidi k sushi? Tato nádherná bramborová roláda je vlastně tou nejlepší metodou, jak získat všechny začaly!

Neuvěřitelně chutné! Zkušená, křupavá pečená báječná brambora obsahuje spoustu chuti i struktury k tomuto sushi!

🥘 Potřebné materiály

Pro toto jídlo si budete muset pořídit krátkozrnnou rýži na sushi a také listy nori (listy z vysušených řas). Každý snadno objevíte ve specializovaném supermarketu nebo dokonce ve vašem regionálním orientálním obchodě s potravinami.

SUSHI RÝŽE

– 1 ½ hrnku nevařené sushi rýže – Zajistěte, aby byla rýže velmi dobře umytá! To je nezbytné pro výrobu lepkavé sushi rýže, kterou náš tým vyžaduje.
– 2 ¼ hrnků Posypání – Nebo dokonce směna podle vašeho svazku rýže nebo dokonce pokynů pro rýžovar!
– 1 polévková lžíce rýžového octa – Ocet bude jistě skutečně použit jako pomoc při přípravě sushi rýže.
– 1 polévková lžíce sodíku oceánu – Sodík je ve skutečnosti také potřebný pro přípravu sushi rýže! Můžete také snadno zahrnout směnu podle vašeho výběru preferencí přímo níže.
– 1 polévková lžíce cukru – Toto je ve skutečnosti nepovinné, ale doporučuje se vzít v úvahu tradiční sushi rýžovou chuť.

SUSHI ROLL

– 1 velká báječná brambora – Úžasná brambora by se měla skutečně očistit, oloupat a také zmenšit na 2palcové kousky, které mají co do činění s tloušťkou ½ palce.
– 2 vejce – Zničená vejce budou jistě skutečně využita k podpoře chleba s našimi úžasnými kousky brambor.
– ½ hrnku univerzální mouky – Mouka je ve skutečnosti další složkou našeho chlebového terminálu! Můžete snadno použít všestrannou mouku GF, pokud máte rádi!
– ¾ hrnek strouhanky – Pokud je to možné, použijte japonskou strouhanku Panko přímo níže!
– Koření – ½ lžičky sodíku a ½ lžičky česnekového prášku budou jistě skutečně využity pro období skvělého bramborového obalování.
– Sushi Nori Sheets – Použijte však mnoho listů, které jsou potřeba ke spotřebování veškeré rýže, obvykle 5 až 6 (Zobrazit podrobnosti).
– Teriyaki omáčka – Tato omáčka je ve skutečnosti volitelná, ale doporučuje se k mrholení nebo dokonce namáčení. K pokapání nebo dokonce namáčení sushi můžete snadno použít i japonskou omáčku z úhoře nebo dokonce sójovou omáčku.

🔪 JAK PŘIPRAVIT SLADKÉ BRAMBOROVÉ SUSHI

Použijte rýžovar k přípravě rýže do té nejlepší struktury! Rýžovary využívají menší množství posypu směrem k silné páře rýže, což vede k lepkavější, žvýkavější rýži ve srovnání s přesně tím, co můžete získat spolu s dušenou rýží.

1.Připravte sushi rýži a připravte skvělé brambory

Zcela na začátku připravte 1 ½ hrnku sushi rýže a 2 ¼ hrnku posypu podle pokynů na balíčku. Když je rýže skutečně zcela připravena, vmíchejte 1 polévkovou lžíci rýžového octa, 1 polévkovou lžíci mořského sodíku a také 1 polévkovou lžíci cukru, pokud je použit. Poté předehřejte kamna na 400 °F (205 °C). Když se sporák předehřeje, očistěte a oloupejte 1 velký úžasný brambor. Poté je všechny zmenšete přímo na kusy, které mají co do činění s velikostí 2 palce a tloušťkou ½ palce.

2. Zřídili bagrovací terminál

Následně seberte 3 mixovací nádoby nebo dokonce povrchová jídla. V jednom rozmícháme 2 vejce. Do jednoho dalšího integrujte ½ hrnku univerzální mouky, ½ lžičky sodíku a také ½ lžičky česnekového prášku. Poté zahrňte ¾ hrnku strouhanky směrem ke 3. misce.

3. Zadejte výrobní linku

Umístěte vejce, mouku, stejně jako strouhanku přímo směrem k přemístění přicházející z jednoho do druhého rychle. Poté, co vytvoříte chlebový terminál, připravte varný plát přes buněčnou vrstvu spolu s pergamenem.

4.Bread nádherné brambory

Až budete mít vlastně cokoli hotové, namáčejte i úplně navrstvěte soukromé kousky báječných brambor do vajíčka, poté mouku, poté strouhanku. Přehrajte si tento tip, pokud si přejete silnější krytinu.

5.Rezervujte

Poté umístěte zakryté skvělé brambory do připraveného varného plechu jako w

Posts Tagged with… , , , , , ,